toarna-niti

Výrobce

SPRINGBOX Praha je prodejce kvalitních amerických matrací a postelí SpringAir a Englander, které mají více než 150 letou tradici kvality. Tyto dvě firmy patří mezi pět nejvýznamnějších výrobců postelí a matrací v Americe. Jejich prodejní místa naleznete po celém světě, včetně Dubaje, Austrálie a Nového Zélandu.

Co naplňuje ideály americké postele? Jedná se o spojení designového postelového čela se základní bází postele, tedy BoxSpring nebo úložný prostor. Dřevěný rám vyplněný pružinami se nazývá BoxSpring. Postel je možné nakonfigurovat i s úložným prostorem, který šetří prostor nejen v bytě. Úložný prostor obsahuje plynové vzpěry pro jednodušší manipulaci.

K čemu americká postel slouží? V první řádě k prodloužení životnosti postele bez zhoršení ortopedických vlastnosti a tudíž po celou dobu zaručuje pohodlný spánek. Dále umožňuje vytvářet individuální postele na míru dle přání zákazníka díky možnosti kombinovat různé variace postelových čel a BoxSpringů.

Značky SpringAir a Englander působí na mezinárodním trhu od počátku 20. století. Dodržují své tradiční výrobní postupy, kvalitu a velký důraz na detail. Při výrobě používají pouze přírodní materiály a kvalitní tkaniny. Díky tomu tyto firmy patří mezi nejprodávanější značky na mezinárodním trhu. Postele navrhují přední designéři interiérového nábytku. 

V našem showroomu SPRINGBOX Praha jsou standardně vystaveny 4 postele, které zvlášť reprezentují odlišné designové jazyky. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem postele a matrace na základě Vašich požadavků. Během konzultace u nás v showroomu vám pomůžeme s výběrem kvalitní postele a komfortní matrace vhodné přímo pro vás.  Luxusní americké postele a matrace značky SpringAir a Englander jsou známé pro své pohodlí a eleganci. Designové vysoké americké postele a matrace dodáváme v klasických a moderních stylech. V naší nabídce najdete velice pohodlné vysoké americké postele a matrace, které vám přinesou při spánku příjemné pohodlí a vaší ložnici doplní o nádech romantiky. Postele které dodáváme, se začaly vyrábět v Americe v 80. letech. Každou postel si můžete vybrat v různé velikosti a barvě Součástí je i postelové čelo, které dodá posteli skutečně unikátní design. Rádi vám postel nainstalujeme přímo u vás doma.